Loading map ...

Budynek typu pensjonat

ul. Zalewowa, Krynica Morska,
2 100 000 PLN For sale
2) Houses
  • 12 bedrooms
  • 12 Bathrooms
  • 250 m²
  • 8,400 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Contact Agent

Description

Na sprzedaż budynek trzy kondygnacyjny typu pensjonat w nadmorskiej miejscowości Krynica Morska o powierzchni ok. 250 m2. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni ok 600 m2. Budynek składa się z dwunastu niezależnych pokoi z łazienkami. Na parterze znajduje się kuchnia, kotłownia oraz trzy pokoje, każdy z łazienką. Na piętrze pierwszym do dyspozycji cztery osobne pokoje z łazienkami, z czego dwa posiadają balkon. Drugie piętro składa się z czterech pokoi z łazienkami, gdzie trzy posiadają balkon. Dodatkowo na poddaszu znajduje się kolejny pokój z łazienka oraz kuchnią. Ciepła woda oraz ogrzewanie zasilane z pieca na olej opalowy. Nieruchomość inwestycyjna, położona w obleganej przez turystów miejscowości. Budynek znajduje się na samym wjeździe do Krynicy Morskiej. W odległości 100 metrów przebiega deptak nad Zalewem Wiślanym rozciągający się przez całą miejscowość. Nad morze prowadzi leśna ścieżka do samej plaży. Miejscowość turystyczna znana w całej Polsce z portem morskim oraz przystanią pasażerską. Idealne miejsce na wypoczynek o każdej porze roku.

We invite you to watch.

No commission from buyers !!!

This price offer is for information purposes only and does not constitute an offer within the meaning of Article 66 paragraph 1 of the Civil Code.

The description of the offer was prepared by an agent on the basis of visual inspection and information from the owner, it may be updated and does not constitute a commercial offer within the meaning of Art. 66 et seq. Of the Civil Code.

Amenities

Balcony