Loading map ...

A four-room flat with two balconies

ul. Leopold Okulicki, Elbląg,
315.000PLN For sale
1) Apartments
  • 4 bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 73 m²
  • 4,315 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Contact Agent

Description

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe, z dwoma balkonami, przy ulicy Leopolda Okulickiego, w Elblągu, o powierzchni 73 m2. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze, z którego rozpościera się piękny widok na panoramę miasta oraz Zalew Wiślany. Mieszkanie posiada cztery pokoje oraz dwa balkony, osobną widna kuchnię, łazienkę, toaletę oraz przedpokój. Nieruchomość bardzo widna z wystawą okienną z trzech stron budynku północ, południe oraz zachód. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie sprzęty (zmywarka, pralka, lodówka). Wszystkie media dostarczane z miasta. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni ok. 2 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze. Czynsz w kwocie ok. 740 zł. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe oraz plac zabaw. W niedalekiej odległości liczne sklepy, szkoły, przedszkola, C.H. „Ogrody” oraz świetnie rozwinięta komunikacja miejska.

We invite you to watch.

No commission from buyers !!!

This price offer is for information purposes only and does not constitute an offer within the meaning of Article 66 paragraph 1 of the Civil Code.

A four-room flat with two balconies

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe, z dwoma balkonami, przy ulicy Leopolda Okulickiego, w Elblągu, o powierzchni 73 m2. Nieruchomość znajduje się na sió

Product In-Stock: 1

Editor's Rating:
0

Amenities

Balcony