Ładowanie mapy ...

Dom całoroczny nad jeziorem

Kiersity,
239.000PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 4 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 66 m²
  • 3,621 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż całoroczny domek nad jeziorem Korsuń, w miejscowości Kiersity oddalonej od Elbląga niecałe 40 km. Dom jednopiętrowy o łącznej powierzchni 66 m2 oraz dodatkowo taras ok. 15 m2 i garażowa wiata. Parter składa się z salonu z kominkiem oraz aneksu kuchennego i łazienki. Piętro skrywa trzy sypialnie, z czego jedna posiada wyjście na duży balkon. W 2019 ocieplono oraz wymieniono poszycie dachu. Ciepła woda na elektryczny bojler, zaś do uzdatniania ścieków użyto ekologicznej oczyszczalni. Domek znajduje się na zagospodarowanej działce o powierzchni 570 m2. Dostęp do jeziora z prywatnym pomostem tylko dla trzech domków w odległości ok. 30 m. Całe wyposażenie oraz łódź wiosłowa w cenie. Pomost główny z plażą, bar oraz wypożyczalnia sprzętów wodnych w odległości ok. 300 m2. Jezior z rożnymi gatunkami ryb, bardzo ciche spokojne miejsce, idealne na wypoczynek o każdej porze roku.

Zapraszamy do oglądania.

Bez prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Dom całoroczny nad jeziorem

Na sprzedaż całoroczny domek nad jeziorem Korsuń, w miejscowości Kiersity oddalonej od Elbląga niecałe 40 km. Dom jednopiętrowy o łącznej powierzchni 66 m2

Produkt w magazynie: 1

Ocena redakcji:
0

Udogodnienia

Taras
Balkon