Loading map...

Dom do remontu w mieście

ul. Pułtuska, Elbląg,
349 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 3 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 50 m²
  • 6,980 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż posiadamy dom w zabudowie bliźniaczej w Elblągu przy ulicy Pułtuskiej o powierzchni ok. 50 m2. Nieruchomość położona na dwóch działkach o łącznej powierzchni 779 m2. Dom w części parterowej składa się z kuchni, pokoju, toalety oraz przedsionka. Piętro to dwa osobne pokoje. Pod budynkiem znajduje się pomieszczenie piwniczne o powierzchni ok. 15 m2. Nieruchomość do generalnego remontu z możliwością rozbudowy. Dom położony w spokojnej części miasta w otoczeniu innych zabudowań jednorodzinnych. Dużym atutem nieruchomości są dwie działki, które dają duże możliwości budowlane. W niedalekiej odległości znajduje się szkoła, przedszkole, liczne sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, kościół oraz łatwe i szybkie połączenie z węzłem drogowym przy trasie S7.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień