Loading map...

Piękny dom pod miastem

Stegny,
990 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 6 Pokoje
  • 2 Łazienki
  • 215,96 m²
  • 4,584 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż posiadam dom wolnostojący w miejscowości Stegny pod Pasłękiem o powierzchni 215,96 m2. Budynek jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym oddany do eksploatacji w 2014 roku. Nieruchomość położona na działce o powierzchni ponad 2000 m2. Parter domu składa się z salonu, kuchni, łazienki, biura (sypialni), przedpokoju, holu, kotłowni oraz spiżarni. Piętro składa się z czterech sypialni, garderoby, łazienki oraz holu. W obiekcie wykorzystano ogrzewanie na piec z podajnikiem na ekogroszek oraz podgrzanie woda z paneli solarnych. Dom posiada podłączenie do wodociągu gminnego. Przed budynkiem znajduje się przydomowa oczyszczalnia ścieków. Cały teren zagospodarowany wraz z podjazdem, bramą wjazdową oraz licznymi nasadzeniami. Dodatkowo na terenie nieruchomości znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni 77 m2. Miejscowość położona zaledwie 3 km od Pasłęka, 25 km od Elbląga, oraz 9 km od Młynar. Dogodny i łatwy dojazd do drogi S7. Idealne miejsce dla dużej rodziny na obrzeżach miasta.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Taras
Balkon