Ładowanie mapy ...

Dom w mieście z dwiema działkami

ul. Smolna, Elbląg,
998.000PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 5 Pokoje
  • 2 Łazienki
  • 183 m²
  • 5,453 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Elblągu przy ulicy Smolnej (osiedle metalowców), o powierzchni 183 m2. Nieruchomość sprzedawana z dwiema działkami, o łącznej powierzchni 1381 m2. Dom znajduje się na mniejszej z działek o powierzchni 480 m2. Nieruchomość składa się z piwnicy, parteru oraz piętra.

Na parterze znajdziemy kuchnię z jadalnią, dwa pokoje, łazienkę oraz przedpokój.

Na piętrze do dyspozycji salon z kuchnią, duży pokój z kominkiem, sypialnia, garderoba, łazienka oraz przedpokój.

Obecnie w domu zastosowano ogrzewanie gazowe. Istnieje możliwość podłączenia C.O. z sieci miejskiej, która została doprowadzona do budynku.

Na drugiej przylegającej działce o powierzchni 901 m2 znajduje się budynek gospodarczy z garażem o powierzchni ok. 90 m2 oraz duży ogród. Obiekt gospodarczy można zaadoptować pod warsztat lub inną działalność. Działka idealnie nadaje się na budowę kolejnego domku jednorodzinnego.

Nieruchomość z dużym potencjałem, w świetnej lokalizacji, na granicy z terenami zielonymi, jarem oraz rzeczką. Dwie osobne działki dają duże możliwości rozbudowy i adaptacji.

Zapraszamy do oglądania.

Nie pobieramy prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Dom w mieście z dwiema działkami

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Elblągu przy ulicy Smolnej (osiedle metalowców), o powierzchni 183 m2. Nieruchomość sprzedawana z dwiema działkami,

Produkt w magazynie: 1

Ocena redakcji:
0

Udogodnienia

Brak udogodnień