Loading map...

Dom w super cenie

Rychnowy,
129 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 3 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 100 m²
  • 1,290 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 100 m2 w miejscowości Rychnowy pod Elblągiem. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1 ha (10188 m2). Działka z domem o powierzchni 2040 m2 oraz działka rolna o powierzchni 8148 m2. Dom ocieplony oraz połączony ze stodołą, która posiada powierzchnię ok. 122 m2. W budynku wymieniono okna na PCV oraz całą instalację grzewczą na miedzianą. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu innych zabudowań jednorodzinnych. Dom do remontu oraz własnej aranżacji. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju w niedalekiej odległości od miasta. Nieruchomość posiada dostęp do wody gminnej oraz własną studnię. Możliwość odsprzedania lub dzierżawy większej działki o powierzchni 8148 m2.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Udogodnienia

Brak udogodnień