Ładowanie mapy ...

Dom wolnostojący z dużą działką

ul. Kwiatowa, Dzierzgoń,
579 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 5 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 119 m²
  • 4,865 PLN za m²
Daria Jarkowska
Daria Jarkowska
Skontaktuj się z agentem

Opis

Do sprzedania posiadamy dom wolnostojący w miejscowości Dzierzgoń o powierzchni ok. 119 m2. Nieruchomość położona na dużej działce o powierzchni 2204 m2. Parter domu składa się z kuchni, salonu, łazienki, sypialni oraz przedpokoju. W skład piętra wchodzą trzy sypialnie oraz przedpokój. Na działce dodatkowo znajduje się murowany garaż oraz pomieszczenie gospodarcze, wszystko o łącznej powierzchni ok. 48 m2. Działka pięknie zagospodarowana z dużym potencjałem. Na terenie znajduje się altana ogrodowa z oczkiem wodnym, liczne nasadzenia drzew owocowych oraz ozdobnych, a także część warzywna. W budynku zastosowana ogrzewanie oraz podgrzanie wody z piecyka gazowego kondensacyjnego dwufunkcyjnego. Dodatkowo solarne podgrzanie wody oraz panele fotowoltaiczne o mocy 3,9 kw. Nieruchomość położona w spokojnej części miejscowości w sąsiedztwie innych zabudowań jednorodzinnych.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Udogodnienia

Brak udogodnień