Ładowanie mapy ...

Dom wolnostojący z dużą działką

Huta Żuławska,
550 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 3 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 95 m²
  • 5,789 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Huta Żuławska o powierzchni 95 m2. Nieruchomość położona na dużej działce o powierzchni 15 500 m2. Dom składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni oraz przedpokoju. Do dyspozycji przestronne poddasze z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe oraz piwnica z kotłownią. Dom został całkowicie wyremontowany, wymienione zostało poszycie dachu, ocieplenie z nową elewacją. W budynku zastosowano ogrzewanie z własnego pieca na pelet oraz zainstalowano przydomową oczyszczalnię ścieków. Dwa ujęcia wody, gminne oraz studnia do podlewania ogrodu. Dom w pełni wyposażony oraz umeblowany, gotowy do wprowadzenia. Przed budynkiem znajduje się duży, zagospodarowany ogród, warzywniak oraz liczne nasadzenia krzewów i drzew. Nieruchomość położona na uboczu miejscowości, blisko drogi głównej, oddalona kilkanaście minut drogi od Elbląga. Duża działka, na której znajduje się dom i zastosowane rozwiązania czyną to miejsce samowystarczalnym.

Zapraszamy do oglądania.

Bez prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Udogodnienia

Brak udogodnień