Ładowanie mapy ...

Dom z czterystumetrową linią brzegową

Markusy,
1 250 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 5 Pokoje
  • 200 m²
  • 6,250 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż posiadamy dom podcieniowy (holenderski) z 1879 roku w gminie Markusy oddalony ok. 10 km od Elbląga. Budynek o niezmienionym układzie znajduje się na działce o powierzchni 2,13 ha. Dom o znaczeniu historycznym posiada powierzchnię ok. 200 m2. Do posiadłości prowadzi utwardzona droga z rzędami drzew z każdej ze stron. Działkę okala ponad czterystumetrowa linia brzegowa rzeki Tyna, która łączy się z kanałem Elbląskim oraz jeziorem Drużno. Nieruchomość z magicznym krajobrazem w otoczeniu dzikiej przyrody. Idealne miejsca dla osób szukających ciszy i spokoju oraz dużą przestrzenią w niedalekiej odległości od miasta. Nieruchomość z dużym potencjałem, warto zobaczyć na żywo piękno tego miejsca. O części historycznej obiektu możemy dowiedzieć się więcej z filmu poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=5X3tUznd38Y

Jest to z pewnością nieruchomość jedyna w swoim rodzaju dla wymagającego klienta.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień