Loading map...

Dom z garażem w mieście

ul. Toruńska, Elbląg,
999 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 4 Pokoje
  • 2 Łazienki
  • 165,4 m²
  • 6,039 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Dziś na sprzedaż posiadamy dom z garażem w zabudowie bliźniaczej w Elblągu przy ulicy Toruńskiej o powierzchni 165,4 m2. Budynek położony jest na działce o powierzchni 750 m2. Parter domu składa się z salonu połączonego z jadalnią oraz wyjściem na taras, pokoju, łazienki, przedpokoju, wiatrołapu oraz garażu. Piętro budynku składa się z dwóch sypialni, z czego jedna posiada balkon, łazienki oraz przedpokoju. Dom został gustownie urządzony i jest gotowy do wprowadzenia bez jakichkolwiek nakładów finansowych. W domu zainstalowano ogrzewanie gazowe z dwufunkcyjnego piecyka gazowego. Alternatywą jest kominek w salonie z rozprowadzeniem ciepła na cały dom. Teren wokół całego domu zagospodarowany jest licznymi krzewami oraz drzewami. Nieruchomość położona jest w cichej oraz spokojnej części miasta, w sąsiedztwie innych zabudowań jednorodzinnych. Możliwość dokupienia działki ROD o powierzchni 500 m2, na której znajduje się nowy domek drewniany w cenie 40 000 PLN. Powyższa działka ROD graniczy z posesją od strony ogrodu. W niedalekiej odległości znajduje się park, Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka, szpital, hala sportowa oraz szkoła.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Udogodnienia

Taras
Balkon