Ładowanie mapy ...

Dom z tarasem w mieście

ul. Kolejowa, Elbląg,
460.000PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 5 Pokoje
  • 2 Łazienki
  • 102,7 m²
  • 4,479 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z tarasem w Elblągu przy ulicy Kolejowej, o powierzchni 102,7 m2. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 474 m2.

W skład pierwszej kondygnacji wchodzi salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Kondygnacja druga to dwie sypialni, kolejna kuchni, łazienka z wanną, osobna toaleta, przedpokoju oraz duży taras.

Dom może pełnić funkcję dwóch osobnych mieszkań, gdyż na każdej z kondygnacji posiadamy do dyspozycji łazienkę, jak i kuchnię. Przed budynkiem znajduje się metalowy garaż. Pod budynkiem znajduje się piwnica składająca się z czterech pomieszczeń. Ciepła woda oraz ogrzewanie z gazowego dwufunkcyjnego pieca. W cenie domu wliczona działka ROD o powierzchni 360 m2 z altanką, która znajduje się tuż za budynkiem z bezpośrednim wejściem od strony ogrodu. Nieruchomość znajduje się w cichej spokojnej części miasta. W niedalekiej odległości znajdują się szkoły, przedszkola, PWSZ, orlik, sklepy oraz komunikacja miejska.

Zapraszamy do oglądania.

Bez prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Dom z tarasem w mieście

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z tarasem w Elblągu przy ulicy Kolejowej, o powierzchni 102,7 m2. Nieruchomość położona jest na działce o powierzch

Produkt w magazynie: 1

Ocena redakcji:
0

Udogodnienia

Taras