Loading map...

Duży dom pod Pasłękiem

Krosno,
350 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 6 Pokoje
  • 2 Łazienki
  • 239,85 m²
  • 1,459 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż posiadamy dom wolnostojący w miejscowości Krosno pod Pasłękiem o łącznej powierzchni 239,85 m2 plus garaż w bryle budynku o powierzchni 50 m2. Nieruchomość znajduje się na dużej, po części zadrzewionej działce o powierzchni 2472 m2. Budynek zaadoptowany z obiektu gospodarczego na dom w stylu loftowym. Poziom pierwszy składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, pokoju, łazienki, holu, kotłowni, wiatrołapu oraz korytarza. Poziom drugi składa się z czterech sypialni, łazienki, garderoby oraz korytarza. Budynek w stanie deweloperskim do wykończenia oraz własnej aranżacji. Obiekt posiada indywidualny projekt oraz wydane wszystkie potrzebne pozwolenia na budowę. Projekt do wglądu. Miejscowość położona zaledwie 4 km od Pasłęka oraz 19 km od Elbląga.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień