Loading map...

Dwupoziomowy lokal na starówce

ul. Sukiennicza, Elbląg,
4 300 PLN Na wynajem
4) Lokale użytkowe
  • 118 m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Do wynajęcia posiadamy dwupoziomowy lokal na elbląskiej starówce o łącznej powierzchni 118 m2 zlokalizowany przy ulicy Sukienniczej. Nieruchomość o wysokim standardzie wykończenia z dbałością o najdrobniejsze detale. Parter składa się z trzech gabinetów, toalety oraz dużej przeszklonej witryny od ulicy, całość o powierzchni 41 m2. Przyziemie składa się z dużej sali, dwóch gabinetów, zaplecza oraz łazienki o powierzchni 77 m2. Obiekt posiada alarm oraz monitoring. Wszystkie media miejskie, w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Koszt najmu 4300 zł plus opłaty za energię elektryczną oraz opłaty administracyjne w kwocie 1000 zł. Wymagana kaucja w kwocie jednomiesięcznego kosztu najmu. Możliwość wynajęcia poszczególnych poziomów oraz adaptacji na własne potrzeby.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Udogodnienia

Brak udogodnień