Ładowanie mapy ...

Działka budowlana nad morzem

ul. Gdańska, Mikoszewo,
399 000 PLN Na sprzedaż
3) Działki
  • 1000 m²
  • 399 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż działka w nadmorskiej miejscowości Mikoszewo o powierzchni 1000 m2. Nieruchomość położona w odległości ok 1,2 km od plaży. Działka oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako budowlana. Od drogi głównej do nieruchomości prowadzi własna droga dojazdowa z udziałem w jej części. W odległości ok. 30m. znajdują się takie media jak woda, prąd oraz kanalizacja. Mikoszewo to niewielka nadmorska miejscowość oddalona od Gdańska zaledwie 22 km. Wzdłuż jej lewej strony przepływa rzeka Wisła z przeprawą promową w stronę Trójmiasta. Idealne miejsce z niedużą ilością mieszkańców oraz turystów blisko morza z licznymi sklepami, szkołą, kościołem, koleją wąskotorową oraz lasem.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1,5 % brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień