Ładowanie mapy ...

Działka nad trzema jeziorami

Winiec,
90 000 PLN Na sprzedaż
3) Działki
  • 1004 m²
  • 89 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż jedna z dwóch działek w malowniczej miejscowość Winiec. Nieruchomość zlokalizowana nad trzema jeziorami (Bartężek, Ilińsk, Ruda Woda) oraz wzdłuż Szlaku Kanału Elbląskiego. Miejscowość idealnie zlokalizowana, z łatwym i szybkim dostępem do drogi S7. W niedalekiej odległości takie miasta jak Elbląg 55 km, Olsztyn 55 km, Miłomłyn 6 km, Ostróda 19 km. Każda z działek posiada dostęp do zarybionego stawu. W miejscowości znajduje się zagospodarowana gminna plaza z pomostem oraz sklepy. Idealne miejsce do wypoczynku na łonie natury w otoczeniu lasów.

  • działka 218/13 – 1003 m2
  • działka 218/14 – 1004 m2

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1,5 % brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień