Ładowanie mapy ...

Działka tuż przy jeziorze

Sambród,
220 000 PLN Na sprzedaż
3) Działki
  • 2547 m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż zagospodarowana działka położona praktycznie nad samy jeziorem Sambród. Miejscowość znajduje się w odległości 35 km od Elbląga, ok. 20 minut jazdy drogą S7 oraz 4 km od Małdyt. Alternatywą jest również połączenie drogą wodną „Szlak Kanału Elbląskiego” z pochylniami, które uznane są za jeden z siedmiu cudów Polski. Działka z licznymi nasadzeniami o powierzchni 2547 m2 przeznaczona pod zabudowę rekreacyjną. Nieruchomość znajduje się kilkadziesiąt metrów od głównej, piaszczystej plaży. Działka ogrodzona z własną bramą wjazdową. Na nieruchomości znajdują się dwie przyczepy kempingowe połączone zadaszonym tarasem, drewniany domek narzędziowy oraz miejsce na ognisko. Działka posiada własne ujecie wody (studnia głębinowa), przyłącze elektryczne w trakcie realizacji. Jeśli szukasz dużego, zagospodarowanego terenu, tuż przy jeziorze, w niedalekiej odległości od Elbląga, to dobrze trafiłeś.

Zapraszamy do oglądania.

Bez prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Udogodnienia

Brak udogodnień