Ładowanie mapy ...

Działka w Gronowie Górnym

Gronowo Górne,
252 960 PLN Na sprzedaż
3) Działki
  • 2635 m²
  • 96 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Gronowie Górnym przy ulicy Opalowej o powierzchni 2635 m2. Teren położony na skraju małego osiedla domków jednorodzinnych. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o oznaczeniu MN – Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Uzbrojenie terenu (woda, prąd) przy działce. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 3583 m2. Łatwy i szybki dojazd do Elbląga, niedaleko znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, sklep spożywczy oraz szkoła.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień