Loading map...

Działka w malowniczej wsi

Rychnowy,
57 070 PLN Na sprzedaż
3) Działki
  • 878 m²
  • 65 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż działka w miejscowości Rychnowy. Osada Rychnowy to wieś z zachowanymi wartościami architektonicznymi, historycznymi oraz ruralistycznymi, leży na obszarze chronionego krajobrazu i otuliny Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu innych domków, wokół lasów oraz rezerwatu „Pióropusznikowy Jar”. Nieopodal też przepływa rzeczka Narusa. Miejscowość Rychnowy została uznana w 2010 roku za najatrakcyjniejszą wieś turystyczną. Działka o której mowa znajduje się przy skrzyżowaniu głównych dróg gminnych w samym centrum wsi. Działka o powierzchni 878 m2 o oznaczeniu MR – zabudowy budynku jednorodzinnego, zagrody oraz usługi. Klasa gruntu IVa, woda oraz prąd na działce.

Zapraszamy do oglądania.

Nie pobieramy prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Działka w malowniczej wsi | Biuro nieruchomości, pośrednictwo - Agencja Elbląg | LEVEL Centrum Nieruchomości

Na sprzedaż działka w miejscowości Rychnowy. Osada Rychnowy to wieś z zachowanymi wartościami architektonicznymi, historycznymi oraz ruralistycznymi, leży na obszarze chronionego krajobrazu i otuliny Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu innych domków, wokół lasów oraz rezerwatu „Pióropusznikowy Jar”. Nieopodal też przepływa rzeczka Narusa. Miejscowość Rychnowy została uznana w 2010 roku za najatrakcyjniejszą wieś turystyczną. Działka o której mowa znajduje się przy skrzyżowaniu głównych dróg gminnych w samym centrum wsi. Działka o powierzchni 878 m2 o oznaczeniu MR - zabudowy budynku jednorodzinnego, zagrody oraz usługi. Klasa gruntu IVa, woda oraz prąd na działce.

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Udogodnienia

Brak udogodnień