Ładowanie mapy ...

Działka w otulinie lasu z rozpoczętą budową

Wilkowo,
249 000 PLN Na sprzedaż
3) Działki
  • 1080 m²
  • 230 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Do sprzedania posiadamy działkę z rozpoczętą budową ekonomicznego domu wolnostojącego w otulinie lasu. Nieruchomość o powierzchni 1080 m2 położona w miejscowości Wilkowo, gmina Milejewo. Teren ogrodzony, woda na działce oraz prąd w trakcie podłączania. Do nieruchomości prowadzi utwardzona droga gminna. Działka z rozpoczętą budową domu „Niezabudka DM-6609” o powierzchni 54,44 m2. W cenie garaże widoczne na zdjęciach oraz zakupione materiały budowlane do budowy powyższego domu. Działka zlokalizowana na końcu drogi tylko z jednym sąsiadem. Projekt domu wybrany pod stworzenia domu pasywnego oraz energooszczędnego. Łatwy i szybki dojazd do Elbląga oraz drogi S22. Idealne miejsca dla osób szukających ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Udogodnienia

Brak udogodnień