Loading map...

Działka z budynkiem i projektem

Próchnik, Elbląg,
299 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 5 Pokoje
  • 1242 m²
  • 240 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż zabudowana działka podpiwniczonym budynkiem parterowym w Elblągu, w dzielnicy Próchnik. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1242 m2. Budynek składa się z dużej piwnicy o powierzchni ok. 229,9 m2. Parter ma 229,9 m2 i składa się z pięciu indywidualnych pomieszczeń. Do nieruchomości dołączony jest projekt techniczny wraz z pozwoleniem na rozbudowę budynku oraz zmianę sposobu użytkowania pod budownictwo mieszkaniowe. Wszystkie media na działce (woda, prąd). Teren ogrodzony z bramą wjazdową oraz udziałem w drodze dojazdowej. Do wglądu projekt domu wolnostojącego w stylu loftowym. Nieruchomość znajduje się na wzniesieniu z widokiem na całą miejscowości.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień

Floor Plans