Ładowanie mapy ...

Eleganckie mieszkanie dwupokojowe

ul. Bolesława Leśmiana, Elbląg,
294.000PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 2 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 48,1 m²
  • 6,112 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż elegancko wykończone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, na osiedlu Kamionka w Elblągu, przy ulicy Leśmiana. Nieruchomość znajduje się na drugim, ostatnim piętrze budynku i posiada powierzchnię 48,1 m2. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z balkonem od strony południowej, połączonego z kuchnią, łazienki z wanną, sypialni od strony północnej oraz przedpokoju. Do nieruchomości przynależy duże pomieszczenia piwniczne o powierzchni 8,8 m2. Wszystkie media dostarczane z miasta. Tylko sześć mieszkań w klatce. Czynsz w kwocie 495 zł przy dwóch osobach. Wszystkie zabudowy stałe w kuchni, łazience oraz sypialni w cenie mieszkania. Nieruchomość nie wymaga jakichkolwiek nakładów finansowych. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe. W niedalekiej odległości liczne sklepy, szkoły, place zabaw, szpital, kościół, C.H. „Ogrody” oraz komunikacja miejska.

Zapraszamy do oglądania.

Bez prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Eleganckie mieszkanie dwupokojowe

Na sprzedaż elegancko wykończone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, na osiedlu Kamionka w Elblągu, przy ulicy Leśmiana. Nieruchomość znajduje się na drugim

Produkt w magazynie: 1

Ocena redakcji:
0

Udogodnienia

Balkon