Ładowanie mapy ...

Gotowe mieszkanie do wprowadzenia

ul. Stawidłowa, Elbląg,
299 000 PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 3 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 5,980 PLN za m²
Arkadiusz Bajor
Arkadiusz Bajor
Skontaktuj się z agentem

Opis

Prezentujemy Państwu mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia przy ulicy Stawidłowej w Elblągu. Nieruchomość usytuowana na parterze, w skład której wchodzi salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Łączna powierzchnia mieszkania to 52 m2. Do nieruchomości przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 12 m2. Mieszkanie widne z wystawą okienna od wschodu oraz zachodu. Wszystkie media dostarczane z miasta, ciepła woda oraz ogrzewanie z dwufunkcyjnego piecyka gazowego. Miesięczne opłaty dla wspólnoty w kwocie 400 zł. W okolicy znajduje się stare miasto, szkoła, przystanek komunikacji miejskiej oraz dogodny wylot na drogę S7.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień