Ładowanie mapy ...

Gotowy biznes – hotel z gastronomią

Elbląg, Kazimierzowo,
6 000 000 PLN Na sprzedaż
4) Lokale użytkowe
  • 11 Pokoje
  • 900 m²
  • 6,666 PLN za m²
Arkadiusz Bajor
Arkadiusz Bajor
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż posiadamy obiekt gastronomiczno – hotelowy przy głównym węźle drogi S7 „Elbląg Zachód”. Budynek położony na działce o powierzchni 9380 m2. Nieruchomość powstała w 2008 roku i posiada powierzchnie całkowitą ok. 1100 m2 z czego użytkowa to ok. 900 m2. Cześć gastronomiczna składa się z holu, baru, toalet, sali restauracyjnej (80 miejsc) oraz antresoli (15 miejsc). Dodatkowo do dyspozycji kuchnia, zmywak, pomieszczenia pomocnicze, winda gastronomiczna oraz piwnica z magazynami oraz pomieszczeniami sanitarnymi.

Cześć hotelowa skalda się z parteru, w skald którego wchodzą trzy pokoje z łazienkami oraz korytarz. Poddasze to kolejne osiem pokoi z łazienkami z czego dwa posiadają balkon, korytarz oraz holu. Piwnica to pomieszczenia magazynowe, techniczne, sanitariaty oraz administracyjne.

Przed obiektem znajduje się zadaszony taras letni na ok. 80 osób oraz parking na ok. 40 aut. Cały budynek w pełni klimatyzowany z rozbudowaną siecią Wi-fi oraz monitoringiem.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień