Loading map...

Nowoczesny dom wolnostojący

ul. Leśna, Jegłownik,
980 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 4 Pokoje
  • 2 Łazienki
  • 138 m²
  • 7,101 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż posiadamy piękny dom wolnostojący w Jegłowniku pod Elblągiem o powierzchni 138 m2. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 979 m2 ogrodzona z bramą wjazdową. Parter domu składa się z przestronnego salonu z wyjściem na ogród, otwartej kuchni, łazienki, kotłowni oraz holu. Piętro pierwsze składa się z trzech sypialni, dużej widnej łazienki oraz przedpokoju. Ogrzewanie zasilane z pieca gazowego oraz ciepła woda podgrzewana bojlerem elektrycznym z paneli fotowoltaicznych. Dom wykończony pod klucz, z możliwością wprowadzenia bez jakichkolwiek nakładów finansowych. Budynek wyposażony w przydomową, ekologiczną oczyszczalnie ścieków. Nieruchomość oddana do użytku w 2020 roku. W okolicy znajdują się inne zabudowy jednorodzinne oraz tereny zielone. Miejscowość oddalona od Elbląga zaledwie 9 km.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień