Ładowanie mapy ...

Kawalerka w świetnej cenie

ul. Wiejska, Nowy Dwór Gdański,
70 000 PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 1 Pokój
  • 1 Łazienka
  • 15,54 m²
  • 4,504 PLB za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż kawalerka w Nowym Dworze Gdańskim przy ulicy Wiejskiej o powierzchni 15,54 m2. Mieszkanie zlokalizowane na parterze z wystawą okienną z dwóch stron budynku. Nieruchomość składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Idealne mieszkanie na start lub pod inwestycję. Ogrzewanie oraz ciepła woda zasilane z pieca C.O. wspólnoty. Kuchenka gazowa na butlę. Nowa instalacja elektryczna. Miesięczne koszty utrzymania w kwocie 250 zł. Tylko dwa mieszkania w klatce. Nieruchomość sprzedawana z całym wyposażeniem oraz umeblowaniem widocznym na zdjęciach. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe. Dogodny dojazd do drogi S7 oraz licznych sklepów.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Udogodnienia

Brak udogodnień