Ładowanie mapy ...

Lokal + 11 miejsc parkingowych Regal Park

ul. Królewiecka, Elbląg,
676 500 PLN Na sprzedaż
4) Lokale użytkowe
  • 102,5 m²
  • 6,567 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż posiadamy lokal w stanie deweloperskim oraz jedenaście miejsc parkingowych w Elblągu w Regal Parku. Inwestycja znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Królewieckiej i Nowowiejskiej. Lokal o powierzchni 102,5 m2 z dużą, przeszkloną witryną zlokalizowany jest na parterze. Składa się z dużej sali sprzedaży, pomieszczenia magazynowego oraz sanitarnego. Duże możliwości adaptacyjne, wysokość pomieszczeń to aż cztery metry. Miejsca parkingowe (11 sztuk) w cenie 36900 PLN/szt. usytuowane są w jednym rzędzie w podziemnej hali garażowej. W okolicy znajduje się teatr, kino, lodowisko, basen, C.H. Zielone Tarasy, szkoły, przedszkola, place zabaw oraz świetnie rozwinięta komunikacja miejska (tramwaj, autobus). Kupujący zwolniony jest z podatku PCC.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Udogodnienia

Brak udogodnień