Loading map...

Lokal handlowo – usługowy

ul. 1 Maja, Elbląg,
3 000 PLN Na wynajem
4) Lokale użytkowe
  • 91,6 m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Posiadamy lokal do wynajęcia z dużą witryna przy ulicy 1 Maja w Elblągu o powierzchni 91,6 m2. Nieruchomość zlokalizowana na parterze z wyjściem na główny deptak. Lokal wyremontowany, dobrze doświetlony oraz gotowy do własnej aranżacji. Nieruchomość składa się z głównej sali, pomieszczenia sanitarnego oraz magazynu. Lokal posiada również drugie wejście od zaplecza z parkingiem otwieranym na szlaban. Wszystkie media dostarczane z miasta w tym ciepa woda oraz ogrzewanie. Koszt najmu 3000 zł (netto) plus opłaty dla zarządcy w kwocie 1132 zł na ta chwilę oraz opłaty za energię elektryczną według zużycia. Budynek zlokalizowany w głównym ciągu komunikacyjnym prowadzącym do starego miasta. W okolicy znajdują się inne lokale handlowo – usługowe.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy wynajmie nieruchomości należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Udogodnienia

Brak udogodnień