Ładowanie mapy ...

Lokal handlowo – usługowy

ul. Hetmańska, Elbląg,
300 000 PLN Na sprzedaż
4) Lokale użytkowe
  • 71,1 m²
  • 4,219 PLN za m²

Opis

Do sprzedania posiadamy lokal handlowo – usługowy w Elblągu przy ulicy Hetmańskiej o powierzchni 71,1 m2. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze w ciągu innych lokali handlowych. Obiekt składa się z dużej sali sprzedaży, pomieszczenia magazynowego oraz toalety. Nieruchomość z dużą przeszkloną witryna. Przed lokalem znajduje się duży taras. Wszystkie media dostarczane z miasta w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Miesięczne opłaty do spółdzielni w kwocie 1050 zł. Lokal odświeżony oraz wolny od zaraz. Możliwość wynajmu obiektu.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Taras