Loading map...

Lokal handlowo – usługowy w centrum

ul. 3 Maja, Elbląg,
425 000 PLN Na sprzedaż
4) Lokale użytkowe
  • 75 m²
  • 5,666 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż lokal handlowo – usługowy w Elblągu przy ulicy 3 Maja o powierzchni ok. 75 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze i posiada dużą przeszkloną witrynę, dzięki czemu jest bardzo widoczny. Lokal składa się z sali sprzedaży, zaplecza, toalety oraz przymierzalni. Nieruchomość położona w doskonałym punkcie, w sąsiedztwie licznych obiektów handlowych. Wejście do lokalu z obu stron budynku. Całe pomieszczenie monitorowane, wyposażone w alarm oraz klimatyzację. Lokal sprzedawany z całym wyposażeniem oraz umeblowaniem. Wszystkie media z miasta wraz z ogrzewaniem. Niskie koszty utrzymania, czynsz w kwocie zaledwie 450 zł. Nieruchomość idealnie nadaje się praktycznie na każdy rodzaj działalności handlowej lub biurowej.

Zapraszamy do oglądania.

Bez prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Udogodnienia

Brak udogodnień