Loading map...

Lokal na starówce z tarasem

ul. Kowalska, Elbląg,
549 000 PLN Na sprzedaż
4) Lokale użytkowe
  • 115,2 m²
  • 4,765 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż lokal usługowy z dużą przeszkloną witryną na elbląskiej starówce o powierzchni 115,2 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w kamienicy z nowszych zasobów przy ulicy Kowalskiej. Do lokalu przynależy taras przed budynkiem. Nieruchomość składa się z sali sprzedaży, pomieszczenia biurowego, toalety oraz pomieszczenia sanitarnego. Dodatkowo obiekt posiada osobne wejście od zaplecza. Lokal dobrze doświetlony oraz klimatyzowany. Wszystkie media dostarczane z miasta, czynsz w kwocie 520 zł. Nieruchomość wolna od zaraz. Lokal położony w ciągu innych lokali handlowo – usługowych.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Taras