Loading map...

Lokal przy Placu Słowiańskim

Plac Słowiański, Elbląg,
4 000 PLN Na wynajem
4) Lokale użytkowe
  • 64 m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Do wynajęcia lokal w jednym z najlepszych punktów miasta przy Placu Słowiańskim o powierzchni ok. 63 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze z dużą przeszkloną witryną wzdłuż całego lokalu. Dodatkowo przed budynkiem znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich. Lokal składa się z dużej sali sprzedaży, pomieszczenia sanitarnego, kuchni oraz pomieszczenia biurowego z serwerem. Nieruchomość klimatyzowana, monitorowana oraz ze wszystkimi mediami dostarczanymi z miasta. Koszt najmu 4000 zł netto plus opłaty czynszowe w kwocie ok. 350 zł w podstawie. Lokal znajduje się w sąsiedztwie innych lokali z widokiem na fontannę oraz Elbląską Starówkę. Nieruchomość wolna od 01.07.23. Przed budynkiem znajdują się liczne miejsca parkingowe oraz główny węzeł komunikacyjny miasta, przystanki linii autobusowej oraz tramwajowej. W niedalekiej odległości poczta główna, liceum ogólnokształcące oraz park.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy wynajmie nieruchomości należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Udogodnienia

Taras