Ładowanie mapy ...

Lokal przy głównej alei miasta

aleja Grunwaldzka, Elbląg,
890 000 PLN Na sprzedaż
4) Lokale użytkowe
  • 152 m²
  • 5,855 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż lokal handlowo – usługowy w Elblągu przy jednej z głównych ulic miasta o powierzchni 152 m2. Nieruchomość położona na parterze z dużą, przeszkloną witryną od alei Grunwaldzkiej. Lokal składa się z sali sprzedaży, czterech mniejszych pomieszczeń pełniących funkcje magazynowe oraz toalety. Nieruchomość dzięki dużej witrynie jest bardzo widoczna z ruchliwej ulicy i idealnie nadaje się na wiele różnorakich działalności. Budynek, w którym zlokalizowany jest lokal znajduje się w niedalekiej odległości od dworca PKP, PKS oraz pętli komunikacji miejskiej. Po przeciwnej stronie znajduje się hala targowa oraz McDonald’s.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień