Ładowanie mapy ...

Lokal w Centrum Handlowym

Elbląg,
30 PLN Na wynajem
4) Lokale użytkowe
  • 862 m²
  • 30 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Oferta wynajmu lokalu handlowego w Domu Handlowym „GRAND”. Nieruchomość znajduje się w centrum Elbląga przy głównej ulicy miasta Alei Grunwaldzkiej 77.

Dom Towarowy „GRAND” o całkowitej powierzchni handlowej ok. 4 tyś. mmieści się w budynku dwukondygnacyjnym wyposażonym w schody ruchome i dwie windy towarowe o udźwigu 3,5 tony. Znajduje się tu sklep odzieżowy, sportowy oraz RTV AGD MEDIA EXPERT.

Wraz ze sklepem E.Leclerc tworzymy centrum handlowe z parkingiem na ok. 500 samochodów, przy którym znajduje się stacja paliw. W najbliższej okolicy Biedronka oraz sklepy ze zróżnicowanym asortymentem, dworzec PKP, PKS oraz komunikacja miejska (tramwaj, autobus) co gwarantuje duży ruch w obiekcie.

Oferowany lokal mieści się na pierwszym piętrze do którego przynależą schody ruchome oraz winda. W skład obiektu wchodzi sala ekspozycyjno – handlowa o powierzchni ok. 800 m2. Dodatkowo zaplecze sanitarno – socjalne, toalety, kuchnia z jadalnią, wszystko o powierzchni ok. 62 m2. Całość o łącznej powierzchni 862 m2, które może być powiększone do ok. 1500 m2.

Powierzchnia handlowa to sala w kształcie prostokąta. Wszystkie ściany białe, podłoga w płytkach gresowych. Ogrzewanie z sieci miejskiej, wentylacja grawitacyjna. Lokal posiada niezbędne odbiory i atesty. Idealnie nadaje się na każdy rodzaj działalności, oprócz branży spożywczej. Czynsz za lokal wynosi 30 zł. za m2 bez kosztów administracyjnych, plus opłaty według zużytych mediów.

 

Zapraszamy do oglądania.

Nie pobieramy prowizji od wynajmujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Udogodnienia

Brak udogodnień