Ładowanie mapy ...

Mieszkanie deweloperskie z halą garażową

ul. Nowowiejska, Elbląg,
439.000PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 3 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 64,9 m²
  • 6,764 PLN m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim w Elblągu o powierzchni 64,9 m2. Nieruchomość położona na czwartym piętrze w nowo powstającym budynku „Regal Park” przy skrzyżowaniu ulic Królewieckiej i Nowowiejskiej. Mieszkanie pierowtnie posiadało trzy pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienkę, przedpokój oraz dwa balkony. W chwili obecnej jedna sypialnia została włączona do salonu tworząc dużą przestrzeń o powierzchni przekraczającej 45 m2. Z łatwością można powrócić do stanu pierwotnego. W cenie mieszkania wykupione miejsce parkingowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska.

Budynek „Regal Park” to obiekt, który łączy w sobie funkcje mieszkaniowe, biznesowe oraz wypoczynkowe. Prestiżowy wygląd oraz położenie sprawia, iż budynek jest jedną z najbardziej oczekiwanych inwestycji w mieście.

W okolicy znajduje się teatr, kino, lodowisko, basen, C.H. Zielone Tarasy, szkoły, przedszkola, place zabaw, liczne sklepy oraz świetnie rozwinięta komunikacja miejska (tramwaj, autobus).

Zapraszamy do kontaktu.

Bez prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Udogodnienia

Balkon