Ładowanie mapy ...

Mieszkanie dwupokojowe blisko Starówki

ul. 1 Maja, Elbląg,
1.500PLN Na wynajem
1) Mieszkania
  • 2 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 34 m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy 1 Maja, o powierzchni 34 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w czteropiętrowym, ocieplonym budynku. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie sprzęty, gotowe do zamieszkania od zaraz. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji, w sąsiedztwie Starego Miasta. Miejsca parkingowe tylko dla mieszkańców otwierane na szlaban. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Koszt najmu 1500 zł, w tym wliczony czynsz, plus opłaty za energię elektryczna według zużycia. Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego kosztu najmu. W niedalekiej odległości znajdują się liczne sklepy, park oraz dobrze rozwinięta komunikacja miejska (tramwaj, autobus).

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie dwupokojowe blisko Starówki

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy 1 Maja, o powierzchni 34 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w czteropiętrowym, ocieplonym b

Produkt w magazynie: 1

Ocena redakcji:
0

Udogodnienia

Brak udogodnień