Ładowanie mapy ...

Mieszkanie dwupokojowe na parterze z balkonem

Piechoty, Elbląg,
190.000PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 2 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 43 m²
  • 4,418 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Piechoty o powierzchni 43 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w budynku dziesięciopiętrowym. W skład mieszkania wchodzi salon z balkonem, sypialnia, widna kuchnia, łazienka z wanną oraz przedpokój. Nieruchomość z zasobów S.M. „Sielanka” z czynszem w kwocie 460 zł, przy trzech osobach. Wszystkie media z miasta. Mieszkanie bardzo zadbane, gotowe do zamieszkania, bez jakichkolwiek nakładów finansowych. Miejsca parkingowe przed budynkiem otwierane na pilota. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Dodatkowo korytarz z indywidualnym wejściem tylko dla mieszkańców kondygnacji. Przed budynkiem znajduje się plac zabaw oraz „Biedronka”. W niedalekiej odległości Park Traugutta, szpital, Młodzieżowy Dom Kultury, szkoły, przedszkola, urzędy, poczta oraz komunikacja miejska (tramwaj, autobus).

Zapraszamy do oglądania.

Nie pobieramy prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie dwupokojowe na parterze z balkonem

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Piechoty o powierzchni 43 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w budynku dziesięciopiętrowym.

Produkt w magazynie: 1

Ocena redakcji:
0

Udogodnienia

Balkon