Loading map...

Mieszkanie dwupokojowe na starówce

ul. Studzienna, Elbląg,
499 000 PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 2 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 48,3 m²
  • 10,331 PLN m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż posiadamy gotowe mieszkanie na starówce w Elblągu przy ulicy Studziennej o powierzchni 48,3 m2. Nieruchomość zlokalizowana na drugim piętrze w budynku z nowszych zasobów z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na taras, przedpokoju, łazienki oraz sypialni z drugim wyjściem na taras. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia bez jakichkolwiek nakładów finansowych. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 1,73 m2. Wszystkie media dostarczane z miasta w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Miesięczne koszty do wspólnoty w kwocie 380 zł w podstawie. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, ogrodzonym terenie z bramą wejściową na kod. W niedalekiej odległości znajduje się bulwar Zygmunta Augusta wzdłuż rzeki Elbląg, liczne restauracje, hotele, Katedra Św. Mikołaja, muzeum, Galeria EL, sklepy oraz duża ilość obiektów zabytkowych.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Taras