Ładowanie mapy ...

Mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie

ul. Królewiecka, Elbląg,
224.000PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 2 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 39 m²
  • 5,743 PLN za m²

Opis

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Elblągu na ulicy Królewieckiej, o powierzchni 39 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Nieruchomość położona jest na parterze, w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie jest dwustronne, bardzo rozkładowe oraz widne. Nieruchomość przeszła gruntowny remont, wymienione zostały wszystkie instalacje. Kuchnia jest w pełni wyposażona w nowy sprzęt AGD w zabudowie (lodówka, zmywarka, pralka, kuchenka). Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, bez żadnego wkładu finansowego. Dodatkowo do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 6 m2. Czynsz jest w kwocie 310 zł. Mieszkanie ogrzewane jest nowoczesnym, energooszczędnym piecykiem gazowym. Budynek jest po termoizolacji z nową elewacją. Miejsca parkingowe są przed budynkiem tylko dla mieszkańców, otwierane na pilota. W niedalekiej odległości znajduje się „Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka”, Bażantarnia, Biedronka, komunikacja miejska, Park Dolinka, szpital oraz szkoła.

Zapraszamy do oglądania.

Nie pobieramy prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Elblągu na ulicy Królewieckiej, o powierzchni 39 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedp

Produkt w magazynie: 1

Ocena redakcji:
0

Udogodnienia

Brak udogodnień