Loading map...

Mieszkanie dwupokojowe przy starówce

ul. Grochowska, Elbląg,
199 000 PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 1 Pokój
  • 2 Łazienki
  • 5,512 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w spokojnej części Elbląga przy ulicy Grochowskiej o powierzchni 36,1 m2. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze w piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Nieruchomość została wyremontowana w 2021 roku, w tym samym czasie została wymieniona instalacja elektryczna oraz wodno – kanalizacyjna. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska, znajdująca się przed budynkiem, o powierzchni 10,53 m2. Niskie koszty utrzymania z czynszem w kwocie 170 zł. Możliwość adaptacji ogródka na własne potrzeby. Ogrzewanie i ciepła woda z dwufunkcyjnego piecyka gazowego. W niedalekiej odległości znajduje się stare miasto, szkoła, biedronka oraz wylot na drogę S7.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień