Ładowanie mapy ...

Mieszkanie dwupokojowe przy uczelni

ul. Malborska, Elbląg,
900 PLN Na wynajem
1) Mieszkania
  • 2 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 37 m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Do wynajęcia posiadamy mieszkanie dwupokojowe w Elblągu przy ulicy Malborskiej o powierzchni 37 m2. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze ocieplonej i odnowionej kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie bardzo widne z wystawą okienną od wschodu i zachodu. Wszystkie media dostarczane z miasta w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Telewizja Vectra oraz internet w cenie. Koszt najmu 900 zł plus miesięczne opłaty dla wspólnoty w kwocie 800 zł oraz opłaty za energię elektryczną i gaz według zużycia. Wymagana kaucja w kwocie 1700 zł. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe, apteka, uczelnia wyższa oraz sklepy. Wymagana forma najmu okazjonalnego.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy wynajmie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Udogodnienia

Brak udogodnień