Ładowanie mapy ...

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem Nad Jarem

ul. Janusza Korczaka, Elbląg,
255.000PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 2 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 48 m²
  • 5,312 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe Nad Jarem w Elblągu przy ulicy Korczaka. Nieruchomość o powierzchni 48 m2, dodatkowo pomieszczenie piwniczne o powierzchni 4 m2, co łącznie daje nam 52 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w budynku czteropiętrowym. Nieruchomość dwustronna, bardzo widna oraz ustawna, z wystawą okienną północ – południe. Mieszkanie składa się z salonu z dużym balkonem, sypialni, widnej kuchni, łazienki z wanną, toalety oraz przedpokoju. Wszystkie media dostarczane z miasta, czynsz w kwocie 351 zł bez zamieszkałych osób. Budynek po termoizolacji z nową elewacja. Plac zabaw oraz tereny zielone przed budynkiem widoczne z balkonu. Od frontu miejsca parkingowe oraz szkoła podstawowa. Dodatkowo w niedalekiej odległości znajduje się C.H. „Ogrody”, przedszkole, poczta, biblioteka, kościół oraz komunikacja miejska (tramwaj, autobus).

Zapraszamy do oglądania.

Nie pobieramy prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem Nad Jarem

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe Nad Jarem w Elblągu przy ulicy Korczaka. Nieruchomość o powierzchni 48 m2, dodatkowo pomieszczenie piwniczne o powierzch

Produkt w magazynie: 1

Ocena redakcji:
0

Udogodnienia

Balkon