Ładowanie mapy ...

Mieszkanie Gdańsk Chełm M02

Gdańsk,
373 590 PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 3 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 50,87 m²
  • 7,344 PLN za m²

Opis

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, trzypokojowe na parterze o powierzchni 50,87 m2. W skład nieruchomości wchodzi:

salon z aneksem kuchennym 19,97 m2

łazienka 3,73 m2

przedpokój 7,26 m2

sypialnia 10,39 m2

pokój 9,52 m2

Dodatkowo komórka lokatorska w cenie 6 156,00 zł. oraz miejsce postojowe w cenie 14 762,00 zł. lub garaż w cenie 49 200,00 zł.

Inwestycja powstaje w Gdańsku, dzielnica Chełm, przy ulicy Madalińskiego. Wokół realizowanych obiektów znajdziemy hipermarket Carrefour, pocztę, przychodnię, restaurację oraz park, który da nam chwilę odpoczynku. Od starego miasta dzielą nas zaledwie 4 km trasy, którą łatwo pokonać rowerem, dzięki poprowadzonej tam ścieżce rowerowej. Miejsce inwestycji świetnie położone pod względem komunikacyjnym. Infrastruktura drogowa jest w trakcie przebudowy. W przyszłości powstanie tam skrzyżowanie dwóch głównych dróg, przedłużenie Alei Sikorskiego oraz ul. Nowa Małomiejska. Okolica bardzo dynamicznie się rozwija. Łatwy i szybki wylot do obwodnicy trójmiejskiej.

Na terenie inwestycji powstaną dwa obiekty. Pierwszy to budynek mieszkalny, będzie on składał się z czterech kondygnacji, a w skład niego wejdzie 14 lokali mieszkalnych. W części piwnicznej zaprojektowano 4 garaże oraz 14 komórek lokatorskich. Drugi obiekt o nazwie aparthotelu położony będzie od strony ul. Madalińskiego, do którego prowadzić będą dwa niezależne wejścia. Aparthotel będzie miał miano budynku usługowego, z przeznaczeniem pod najem długoterminowy lub do stałego zamieszkania. W budynku aparthotelu powstanie 29 apartamentów o powierzchni użytkowej od 34 do 45 m2. Każdy z apartamentów będzie posiadał balkon, a w przypadku apartamentów parterowych do dyspozycji będzie taras. Na terenie inwestycji powstaną 24 miejsca parkingowe na zewnętrznym parkingu oraz 15 miejsc w hali garażowej.

W obydwu budynkach części wspólne zostaną wykonane w wysokim standardzie. Na klatkach schodowych zostaną zastosowane płyty granitowe, balustrady ze stali nierdzewnej oraz windy cichobieżne.

Termin oddania inwestycji przewidziany jest na drugi kwartał 2021 roku.

Nie pobieramy prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Udogodnienia

Taras