Ładowanie mapy ...

Mieszkanie trzypokojowe Dzierzgoń

Prakwice, Dzierzgoń,
85.000PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 3 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 48 m²
  • 1,770 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Prakwicach, położone dwa kilometry od Dzierzgonia, o powierzchni 50 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie dwustronne, w skład którego wchodzi salon, dwa mniejsze pokoje, łazienka oraz kuchnia. Do nieruchomości przynależy sad owocowy o powierzchni 500 m2, dwa pomieszczenia piwniczne oraz murowany garaż i komórka. Ogrzewanie własnym piecem C.O. Czynsz w kwocie 135 zł. Budynek po termoizolacji, zarządzany przez wspólnotę. Wszystkie okna PCV. Mieszkanie położone w bardzo spokojnej okolicy, na obrzeżach Dzierzgonia. W niedalekiej odległości znajdują się piękne lasy, turystyczna miejscowość Kiersity położona nad jeziorem oraz kolejne jezioro Kuksy z plażą miejską.

Zapraszamy do oglądania.

Nie pobieramy prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie trzypokojowe Dzierzgoń

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Prakwicach, położone dwa kilometry od Dzierzgonia, o powierzchni 50 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w budyn

Produkt w magazynie: 1

Ocena redakcji:
0

Udogodnienia

Brak udogodnień