Ładowanie mapy ...

Mieszkanie trzypokojowe parter

ul. Romualda Traugutta, Elbląg,
205.000PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 3 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 48 m²
  • 4,270 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Elblągu przy ulicy Traugutta o powierzchni 47,8 m2. Nieruchomość znajduje się na pożądanym dziś parterze w budynku trzypiętrowym. Mieszkanie dwustronne, bardzo widne i ciepłe. Nieruchomość składa się z salonu, dwóch mniejszych pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki z wanną. Mieszkanie z zasobów S.M. „Sielanka” z czynszem w kwocie 323 zł. Do mieszkania przynależą dwa pomieszczenia piwniczne. Wszystkie media z miasta. Budynek po termoizolacji z nową elewacją. Wszystkie okna wymienione na PCV. Istnieje możliwość montażu balkonu. Miejsca parkingowe przed budynkiem, otwierane na szlaban (możliwość dzierżawy miejsca w kwocie 40 zł miesięcznie). Mieszkanie do własnej aranżacji. W niedalekiej odległości Park Traugutta, Urząd Miejski, szkoły, przedszkola, komunikacja miejska, kościół.

Zapraszamy do oglądania.

Nie pobieramy prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie trzypokojowe parter

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Elblągu przy ulicy Traugutta o powierzchni 47,8 m2. Nieruchomość znajduje się na pożądanym dziś parterze w budynku tr

Produkt w magazynie: 1

Ocena redakcji:
0

Udogodnienia

Brak udogodnień