Ładowanie mapy ...

Dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją

ul. Sobieskiego, Elbląg,
1 700 PLN Na wynajem
1) Mieszkania
  • 2 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 36,6 m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Do wynajęcia posiadamy mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Nad Jarem przy ulicy Sobieskiego o powierzchni 36,6 m2. Nieruchomość zlokalizowana na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz balkonem typu francuskiego, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Nieruchomość w pełni umeblowana, wyposażona we wszystkie sprzęty AGD i RTV oraz klimatyzację. Mieszkanie bardzo widne z wystawą okienną od południa. Wszystkie media dostarczane z miasta w tym ciepła woda oraz ogrzewanie. Koszt najmu 1700 zł plus opłaty dla spółdzielni w kwocie ok. 710 zł. Dodatkowo opłaty za energię elektryczna według zużycia. Kaucja w kwocie jednomiesięcznego kosztu najmu. Wymagane ubezpieczenie OC oraz najem okazjonalny.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Udogodnienia

Brak udogodnień