Loading map...

Obiekt mieszkaniowo – usługowy

ul. Nowodworska, Elbląg,
2 850 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 8 Pokoje
  • 2 Łazienki
  • 563 m²
  • 5,062 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Do sprzedania posiadamy obiekt mieszkaniowo – usługowy w Elblągu przy ulicy Nowodworskiej. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego, połączonego z warsztatem oraz budynku gospodarczego. Wszystko znajduje się na działkach o łącznej powierzchni 3153 m2. Powierzchnia mieszkaniowa budynku 221 m2, powierzchnia warsztatu w budynku 229 m2, budynek gospodarczy o powierzchni 100 m2. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów. Poziom pierwszy to cztery pokoje, łazienka, toaleta, kuchnia oraz przedpokój, wszystko o łącznej powierzchni 108 m2. Poziom drugi to cztery pokoje, łazienka, przedpokój, wszystko o łącznej powierzchni 113 m2 oraz duży taras (25 m2). Nieruchomość zlokalizowana przy drodze z wylotem na trasę S7. Droga wewnętrzna na udziałach. Działka z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o oznaczeniu tereny zabudowy usługowej lub zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Na działce znajduje się też duży, zagospodarowany ogród z drugiej strony budynku. Nieruchomość z dużym potencjałem przemysłowym jak i mieszkalnym.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Udogodnienia

Taras