Loading map...

Obiekt produkcyjno – usługowy

ul. Grochowska, Elbląg,
699 000 PLN Na sprzedaż
4) Lokale użytkowe
  • 660 m²
  • 1,059 PLN za m²
Michał Jarkowski
Michał Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż posiadamy obiekt produkcyjno – usługowy w Elblągu przy ulicy Grochowskiej. Nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchni 772 m2 oraz 283 m2 (razem 1055 m2). Na pierwszej działce znajduje się hala z pomieszczeniami produkcyjnymi oraz magazynowymi z trzema bramami wjazdowymi o powierzchni ok. 460 m2. Na działce drugiej znajduje się magazyn do odbudowy o powierzchni ok. 200 m2. Dwa obiekty razem posiadają powierzchnie ok. 660 m2. Do obiektu prowadzą dwa wjazdy, jeden od ulicy Grochowskiej oraz drugi od ulicy Nowodworskiej.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień