Ładowanie mapy ...

Obiekt z dużym placem

ul. Lotnicza, Elbląg,
10 000 PLN Na wynajem
3) Działki
  • 300 m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Do wynajęcia budynek parterowy o łącznej powierzchni ok. 300 m2 oraz duży plac o powierzchni ok. 4800 m2. Nieruchomość znajduje się w Elblągu przy ulicy Lotniczej. Budynek składa się z dwóch pomieszczeń biurowych, sanitariatów, kuchni, magazynów, myjni oraz warsztatu z kanałem. Myjnia, jak i warsztat, posiadają elektryczną, podnoszoną bramę wjazdową. Obiekt jest wentylowany, wyposażony w monitoring oraz oświetlenie zewnętrzne. Cały teren ogrodzony z dużą bramą wjazdową. Pomieszczenie warsztatowe oraz myjnia posiadają wysokość ponad 4 m. Wszystkie przyłącza z miasta, w tym ogrzewanie i ciepła woda. Koszt najmu 10000 zł netto plus opłaty za wszystkie media według zużycia. Obiekt dostępny od listopada. W pobliżu oddział DPD, stacja kontroli pojazdów oraz Aeroklub Elbląski.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Udogodnienia

Brak udogodnień