Ładowanie mapy ...

Odrestaurowany XIX – wieczny budynek

ul. Dworcowa, Młynary,
560 000 PLN Na sprzedaż
2) Domy
  • 388 m²
  • 1,443 PLN za m²
Łukasz Jarkowski
Łukasz Jarkowski
Skontaktuj się z agentem

Opis

Na sprzedaż budynek historyczny z końca XIX wieku o powierzchni 388 m2 położony na działce 807 m2. Nieruchomość dwukondygnacyjna, w skład, której wchodzi piwnica, parter z dużą salą oraz poddasze. Obiekt został całkowicie odrestaurowany pod nadzorem konserwatora zabytków. Przepiękny budynek z cegły na fundamencie z kamienia. Wszystkie pomieszczenia wyremontowane i gotowe do własnej aranżacji. W całym obiekcie zachowany klimat tamtych lat poprzez sklepienia ceglanych łuków, drewnianych belek stropowych, tradycyjnych ozdób okien na elewacji zewnętrznej oraz nowe pokrycie dachówka ceramiczną. Budynek kunsztownie wykończony z zachowaniem historycznego ducha, idealnie nadający się na hotel, restaurację, pensjonat, winiarnię, prywatną willę lub jakąkolwiek inną działalność. Dziś całość znów cieszy oko swym wyglądem okolicznych mieszkańców oraz przejezdnych. Wszystko położone w samym centrum malowniczej miejscowości Młynary, przy głównej drodze.

Zapraszamy do oglądania.

Bez prowizji od kupujących !!!

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Udogodnienia

Brak udogodnień