Loading map...

Parter domu w Pasłęku

ul. Bankowa, Pasłęk,
599 000 PLN Na sprzedaż
1) Mieszkania
  • 3 Pokoje
  • 1 Łazienka
  • 89 m²
  • 6,730 PLN za m²

Opis

Prezentujemy Państwu parter domu dwurodzinnego zlokalizowanego w Pasłęku przy ulicy Bankowej. Nieruchomość o powierzchni 89 m2 składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz korytarza. Do budynku przynależy działka o powierzchni 400 m2, garaż w bryle budynku oraz pomieszczenie piwniczne. Dom zlokalizowany w centrum miasta, a zarazem w spokojnej jego części w ciągu innych zabudowań domów jednorodzinnych. Ogrzewanie jak i ciepła woda z pieca na olej. Lokal mieszkalny do własnej aranżacji. W okolicy znajdują się liczne sklepy, orlik, plac zabaw oraz szkoła.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1% brutto.

Udogodnienia

Brak udogodnień